Project Description

Branding

Branding

marki odzieżowej

marki odzieżowej

napisz i zamów
napisz i zamów
odziez voucher
odziez zawieszki

Komunikacja z klientem

odziez podziekowania

Podziękowania dla klientów to doskonały pomysł na nawiązanie relacji z konsumentem.

Dobrze więc pamiętać o tym, by nawet tak małe dodatki wpasowywały się w styl naszej marki. Jest to niejako nasza wizytówka, powinna więc dobrze reprezentować wizerunek firmy.

Papierowe dodatki

Dodatki biznesowe to nie tylko ulotki czy papier firmowy, ale także wizytówki i naklejki. Te elementy zostaną z klientem na dłużej, co oznacza że powinny stanowić najlepszą możliwą mikro reklamę dla naszego biznesu.

odziez wizytowki
odziez naklejki
napisz i zamów
odziez przypinki

Paleta kolorystyczna stanowi kolejny ważny element identyfikacji wizualnej. Dobrane kolory powinny odzwierciedlać styl jakim charakteryzuje się dana marka.

W tym przypadku postawiliśmy na ciepłe odcienie różu i bordo, silnie kojarzących się ze stylem boho. Kolory te powtarzają się we wszystkich elementach takich jak wizytówki, formularz czy metka. Dzięki temu całość daje wrażenie spójności.

Stylowe ulotki

Ulotki nadal niestety kojarzone są z czymś wyglądającym tanio i kiczowato. A wcale tak nie musi być! Nowoczesne projekty znacząco odbiegają od tych skojarzeń.

Obecnie stawia się na modny, minimalistyczny styl, który sprawia, że nawet tak prozaiczna rzecz jak ulotka wygląda luksusowo.

odziez ulotka
odziez identyfikator
napisz i zamów

Wygoda klienta

Dobry design to nie tylko atrakcyjna strona wizualna, ale przede wszystkim użyteczność i prosta obsługa.

Elementy takie jak menu, z których korzystają klienci, pozwalają na lepszą i sprawniejszą obsługę oraz przyjemny user experience.

odziez formularz
odziez zestaw
odziez zaproszenia
odziez kartka swiateczna
napisz i zamów

Kartki okolicznościowe

Kartki na święta czy urodziny to świetna okazja do wyrażenia wdzięczności względem swoich pracowników oraz klientów. Nie trzeba wiele, by pokazać że nam – jako firmie, zależy na pozytywnej relacji z ludźmi wokół nas.