Project Description

Branding

Branding

sklepu z biżuterią

sklepu z biżuterią

napisz i zamów
napisz i zamów
bizu zestaw
bizu identyfikator

Pozyskiwanie klientów

bizu voucher

Voucher jest bardzo popularnym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów. Zniżka na zakupy bądź usługi zachęca do skorzystania z niej po raz pierwszy. Dzięki temu szanse na powrót tego samego klienta są potem znacznie wyższe.

Minimalizm

Nie bez powodu mówi się, że mniej znaczy więcej. Prosty krój i dobrze przemyślany design to podstawa nowoczesnego projektowania brandingu.

Sprawi, że wyróżnimy się na tle konkurencji oraz pokażemy, że przykładamy dużą wagę do każdego detalu.

bizu zawieszka
bizu wizytowka
bizu naklejki

Dodatkowe drobiazgi jak naklejki czy przypinki dodają luksusowego charakteru firmie. Korzystanie z takich środków reklamy zdecydowanie podwyższa jej atrakcyjność w oczach klienta.

bizu przypinki
napisz i zamów
bizu podziekowania

Wdzięczność w biznesie

Podziękowanie za zakup to coraz częstszy zabieg stosowany przez marki, w celu nawiązania relacji z konsumentem. Nieraz słyszy się, że zaufanie to waluta przyszłości. Warto więc zacząć je budować począwszy od wyrażenia wdzięczności za skorzystanie z naszej działalności.

Wygoda klienta

Dobry design to nie tylko atrakcyjna strona wizualna, ale przede wszystkim użyteczność i prosta obsługa.

Elementy takie jak menu, z których korzystają klienci, pozwalają na lepszą i sprawniejszą obsługę oraz przyjemny user experience.

napisz i zamów
bizu zaproszenie
bizu ulotka
bizu formularz
napisz i zamów

Druk od firmy dla klienta

Ulotka czy formularz zwrotu to stał element papeterii firmowej. Warto skorzystać z tego zestawu do reklamy oraz współpracy z klientem.