Project Description

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

studia fotograficznego

studia fotograficznego

napisz i zamów
napisz i zamów
studio voucher

Elegancki voucher

Promocje i bony na usługi stanowią jeden z rodzajów reklamy. Tego typu voucher to dobre narzędzie do pozyskiwania nowych klientów.

Przypinki

Magnesy, piny i przypinki to gadżet działający jak poczta pantoflowa. Widoczny na ubraniu czy torbie przyciągnie uwagę przechodniów.

Dzięki temu nasza marka zaczyna istnieć w przestrzeni publicznej i staje się rozpoznawalna.

napisz i zamów
studio przypinki
studio naklejki
napisz i zamów
studio identyfikator

Kolory w identyfikacji

Barwy dobierane w identyfikacji firmy stanowią jeden z najważniejszych elementów wizerunku marki. W tym wypadku zostałą użyta czerń, nadająca luksusowego i minimalistycznego sznytu. Należy pamiętać, że w projektowaniu mniej znczy więcej, toteż warto z uwagą podejść do planowania wizerunku swojej marki.

studio zawieszki
napisz i zamów

Kontakt

Przekazanie kontaktu do swojej firmy to niezwykle ważny element komunikacji z klientem. Można go zapewnić na przykład przez wizytówkę.

Nie wszyscy mogą być świadomi istnienia naszej działalności w internecie, warto więc zadbać o to, by kontakt mimo tego był dostępny, nawet bez obecności social mediów.

studio wizytowki
studio podziekowanie

Podziękowanie

Karta z podziękowaniem za skorzystanie z usług, to coraz częstsza praktyka stosowana przez marki. Jest to detal komunikujący, że zależy nam na satysfakcjonującej współpracy z konsumentem.

napisz i zamów
studio ulotka
napisz i zamów

Warto pamiętać o spójności całej identyfikacji swojej marki. Obecnie jest standardem to, że biznesy posiadają swój własny wizerunek, reprezentujący status ich usług. Tak więc w tym przypadku minimalistyczny krój i monochromatyczne kolory, dają wrażenie profesjonalnej i luksusowej marki. Każdy detal jest dopięty na ostatni guzik – od ulotki po formularz zamówienia.

studio kartka
studio kartki swiateczne
studio formularz
napisz i zamów